Satılık veya Kiralık Vidanjör Modelleri

Sitemiz üzerinde yer alan satılık veya kiralık olarak bulunabilecek Vidanjör modelleri.

{{ currentTax.activeTerm?currentTax.activeTerm.name:' ' }}

{{displayValue}}
{{displayValue}}
{{displayValue}}
{{displayValue}}

{{locationDetails}}

{{ currentTax.activeTerm.name }}

{{ currentTax.activeTerm.description }}

{{locationDetails}}

Filtrelere geri dön

Alt kategorileri incele

 • Arama kriterlerinizde bir ilan bulunamadı. Reset Filters
 • Vidanjör Kiralama

  Büyük Araç İlan Kataloğunda yer alan Vidanjör Modelleri arasından kendinize en uygununu rahatlıkla seçin, işlerinizi hızlıca halledin!

  Herhangi bir noktadan vakum pompası ve hortumları aracılığıyla sıvı çekip başka bir noktaya taşımak için kullanılan araca vidanjör denir. Bu işlem yüksek basınçlı su kullanılarak kanalizasyonların tıkanıklığının açılması ve bu tıkanıklığa neden olan pis suların vakumlanarak çekilmesi ile gerçekleştirilir. Vidanjörler aracılığı ile genellikle atık su çekimi ve taşımacılığı yanında temiz su taşımacılığı da yapılır.

  Vidanjör kiralama yöntemi ile lağım tıkanıklıklarını açma ve fosseptik kuyularında biriken atıkları temizleme işlerini kolaylıkla halledebilirsiniz. Kullanılan ekipmanların maliyetlerinin fazla olması ve eğitimli operatör gereksinimi olduğu için vidanjör kiralama bu tür işler için daha avantajlı bir yöntemdir.

  Büyük Araç ailesi olarak sizlere 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim hatlarımız ile en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmetleri sunma gayesi taşımaktayız. İş yükünüze göre vidanjör kiralama hizmetimizden dilediğiniz zaman aralığı kapsamında yararlanabilirsiniz. Avrupa ve Anadolu yakasında hizmetlerimiz mevcuttur. Geniş araç filomuz ve bütçenize en uygun şekilde düzenlenmiş fiyatlarımız ile vidanjör kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlere kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz.

  Kiralama Hizmetimiz

  Online Rezervasyon formumuzu veya İletişim formumuzu kullanarak istediğiniz türden büyük aracı kiralayabilir, tarihini ve saatini dilediğiniz gibi belirleyebilir, Büyük Araç’ın sunduğu Mobil Vinç, Sepetli Vinç, Forklift, İş Makineleri, Vidanjör ve Çekici Kiralama hizmetlerinden güvenle faydalanabilirsiniz.

  Vidanjör Kiralamak isteyen her türlü firmayı, alanında uzman makine operatörleri ve son teknoloji araçlar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Siz müşterilerimizin her türlü inşaat işinde yanında olarak bir adım öne çıkmaya kararlıyız. Vidanjör Kiralama esnasında son derece güvenli, hızlı ve iletişime dayalı bir tecrübe yaşamanız bizim birincil önceliğimiz. Herhangi bir sorunuz veya isteğiniz olması durumunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Vidanjör veya farklı büyük araçlar için aşağıda bulunan Bize Ulaşın sekmesinden faydalanabilirsiniz.

  vidanjorkiralama

  Vidanjör Kiralama ile Yapılabilecek İşler

  • Atık su tahliyesi
  • Konser, otel gibi etkinlik alanlarının atık sularının taşınması
  • Tıkanmış rögarların açılması
  • Vidanjör kiralama hizmeti alarak çeşitli lağım problemlerinin kolaylıkla çözülebilmesi mümkündür.
  • Tehlikeli atıkların kolayca ve güvenli bir şekilde bir noktadan alınıp güvenle başka bir noktaya transferinde
  • Büyük Araç üzerinden vidanjör kiralama hizmeti alabilir, işlerinizi halledebilirsiniz.

  Vidanjör Kiralama için Neden Büyük Araç?

  Yüksek Hız

  Olabilecek en hızlı kiralama deneyimlerinden birini yaşayarak Vidanjör Kiralama yapmak isteyen kişiler ile buluşun.

  Güvenilir Hizmet

  Türkiye'de pek çok referansa sahip olan ve son teknolojik güvenlik altyapısına sahip olan Büyük Araç ile güvenilir Vidanjör kiralama hizmeti alın.

  Son Model Vidanjör Çeşitleri

  Türkiye'den ve Dünya çapında pek çok yabancı ülkeden son model Vidanjör modellerini inceleyin, satın alın veya kiralayın.