Büyük Araç Hakkında.

Büyük Araç, 3 genç girişimci tarafından 2019 yılında kuruldu.

Kısa sürede faaliyetine başlayan Büyük Araç, tüm Dünya çapında yeni operasyonuna başlıyor. İTÜ Çekirdek, İstanbul Ticaret Odası BTM gibi kurumlardan destek alan ve her alanda deneyimli mentorler ile çalışan Büyük Araç, vinç, forklift, vidanjör, iş makineleri gibi pek çok farklı büyük tonajlı, büyük işlevli aracın kiralanmasını sağlıyor.

Bir platform olarak sürekli gelişmeyi amaçlayan, dijitalin hayatın her alanında olduğu gibi bu sektörler için de artık kaçınılmaz olduğunu gören Büyük Araç sizinle her an iletişime geçmeye hazır.

Müşteriler İçin

Tek tek telefon aramanız, internet sitesi keşfetmeye çalışmanız veya sanayii bölgelerini arşınlamanıza gerek kalmadı. Büyük Araç, tüm Türkiye’den araç sahipleriyle doğrudan iletişime geçebileceğiniz yeni sistemiyle karşınızda. 

Aklınızdaki aracı sitemiz üzerinden inceleyebilir, site üzerinden mesaj gönderebilir, iletişim bilgileri ile anında iletişime geçebilir ve fiyat teklifinde bulunabilir-teklif alabilirsiniz. Tüm araç sahiplerine mesaj gönderip alabilir, fiyat araştırmaları yapabilirsiniz.

Araç Sahipleri İçin

Rekabetin doruk noktasında yer alan internette markanızın, adınızın görünmesini mi istiyorsunuz? Büyük Araç, sizi rekabette bir adım daha öne çıkartmak için burada. Kolaylıkla siteyi ziyaret eden binlerce insana erişin. 

İlanlarınızı oluşturun, araçlarınızın bilgilerini ekleyin, fotoğraflar ile ilanı güzelleştirin ve tüm iletişim bilgilerinizi sitemize kaydedin. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Büyük Araç platformlarından birine dahil olun, rekabette öne geçin.

Görüşelim

Bizi ziyaret edin, görüşelim. Aklınızdaki tüm soruları cevaplandırmaya, önerilerinizi dinlemeye hazırız.

İTÜ ARI TEKNOKENT
SARIYER / İSTANBUL

bİZİ ARAYIN

Bizi arayın, günün her saati iletişime geçelim. Öneri, görüş, iş ortaklığı konularında her türlü sorunuzu bekliyoruz.

0 (850) 360 20 24

Maıl atın

Tüm işlemler hakkında bize mail atarak ulaşabilir, teklifte bulunabilir, koşul ve şartlar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

info@buyukarac.com