Adım Adım Finişer Kiralama

Sizlere bu içeriğimiz de daha kolay ve hızlı bir şekilde sizin için uygun olan  iş makinemizi nasıl kiralarız? Finişer makinesi  kiralamak için yapılması gerekenler nelerdir? Bunları   sıraladık. Bunlarla birlikte sitemizden sizlere nasıl bir destek sağladığımız konusunda  da siz değerli müşterilerimize,yazdığımız bu içerik ile yardımcı olmaya çalıştık.

İş Makinesi Nedir? Ne İşe Yarar?

İş  makineleri çağımızın olmazsa olmazlarıdır. Günlük hayatımızı yaşarken  etrafımızda da görebileceğimiz kadar yakınımızdalar aslında. Bu makineler insan oğlunun  taşıyamayacağı  yükleri kaldırarak iş gücüne ve insanlığa katkıları  bir hayli fazladır. Bu iş makineleri sayesinde yapmayı planladığımız binalar, yollar, tüneller, köprüler gibi bir çok örnek  sayabiliriz.Bu işleri yaparken  zamandan  ve iş yükünden tasarruf sağlamış oluyoruz. İş makinelerinin  kullanımına gelecek olursak  bu iş makineleri herkes kullanamadığı gibi kullanabilmek için ise, farklı  sınıflarda ehliyet alımına tabi  tutuluyor. Bu iş makinelerini herkes alamadığı gibi yapılacak iş potansiyelinin de fazla olmadığı durumlar da ise kiralık iş makineleri bulunmaktadır.Sizde kiralık iş makinesi arıyor iseniz, Büyük Araç tam da sizin için karlı ve yüksek verimlilik sağlar.

Finişer Makinesi Nedir?

Finişer  makinesi, istenilen kalınlıkta eğim ve düzeylere  asfalt veya beton serme makinesidir.Bu makine düz bir zemin elde etmek isteyen kişilerin tercih ettiği bir makinedir. Finişer makinesini daha çok yol yapım sırasında görmeniz mümkündür  çünkü bu makine hem ayarlanabilir kalınlık ayarı ile, hem de  yere atılan asfaltı sıkıştırarak düz bir zemin elde etmenizi sağlar.Ayrıca  baraj, yol, hava alanı, stadyum yani aklınıza gelebilecek her türlü beton ve asfaltın kullanıldığı yerde kullanılması söz konusudur. Birçok alanda kullanılmasının sebebi ise pürüzsüz ve düz bir şekilde zemin oluşturmasıdır.Bu iş makinesini kullanmak için ise (G) sınıfı ehliyeti gereklidir.

finişerkiralama-768x718

 

Tekerlekli Finişer Nedir?

Tekerlekli  finişırlar yüksek performans sağlar ve kolay hareket kabiliyeti olduğu için iş hızı  yüksek  ve dar alanlarda tercih edilirler. Bu makine kolay manevralar sayesinde kıvrak bir şekilde iş gücünü de azaltmaktadır.

Paletli Finişer Nedir?

Tekerlekli  finişerlar  yüksek performans sağlar ve kolay hareket kabiliyeti olduğu için iş hızı  yüksek  ve dar alanlarda tercih edilirler. Bu makine kolay manevralar sayesinde kıvrak bir şekilde iş gücünü de azaltmaktadır.

Sizlere Nasıl Bir Destek Sağlamaktayız

Büyük Araç önceliği siz değerli  müşterilerimizin  memnuniyetini  ve güvenini esas  alarak çalışmaktadır.Bu belirlediğimiz prensiple de işimize değer katarak ilerlemekteyiz. Biz nasıl çalışırız? Ücretsiz danışmanlık sağlayarak ihtiyacınız olan iş makinesini seçmekteyiz daha sonra sizin bizlere belirttiğiniz zaman aralığında kiralık iş makinenizi  bulunduğunu lokasyona  getirmekteyiz. Sizlere makine operatör desteğini de sağlamaktayız. Bu zaman aralığı içerisinde de makinenin gerekli tüm bakım  ve onarımlarını da gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul’da Finişer  Makinesi Nasıl Kiralarım?

İstanbul’da finişer makinesi  büyük araç ile kiralanır. Dilerseniz paletli veya tekerlekli finişer makinesini seçip dilediğiniz tarihte ve lokasyonda makineniz orada bulunmaktadır. Özel makine operatörlerimizin aldığı (G) sınıfı ehliyet ile kullanılmakta olan makinemize operatör desteği  de sağlamaktayız. Daha sonra belirttiğiniz süre bittiğinde iş bitmemiş durumda ise bu süreyi de uzatabiliriz daha sonra iş bittiğinde ise iş makinemizi  alarak kiralama işlemini bitirmiş oluyoruz.

finiserkiralama

Yazdığımız bu içerikte siz değerli müşterilerimize iş makinesi kiralamak,işiniz daha kolay  ve hızlı bir şekilde yüksek bir performans ile en üst düzeye çıkararak iki tarafı da memnun edebilecek bir iş ortaya koyabilmek.Bu  değerle benimsediğimiz işimizin siz değerli müşterilerimizin de memnuniyetini kazanarak ilerletmeye ve büyütmeye sizlerle birlikte devam etmekteyiz.Bu yolculuğumuzda  benimsediğimiz  en önemli nokta ise müşteri memnuniyetini ve çalışma performansını en üst düzeye çıkarabilmektir.Sizlerden aldığımız dönüşlerle birlikte benimsediğimiz,performans ve memnuniyete ulaştığımıza inanıyoruz.Sizler ile birlikte de büyümeye devam ediyoruz.

Yorumlar

 • İsa
  Ocak 6, 2020 Orada 4:32 pm

  Güzel bir araştırma olmuş yazan kardeşimi tebrik ediyorum.

 • Yaprak
  Ocak 6, 2020 Orada 5:58 pm

  Müthiş

 • Enes
  Ocak 6, 2020 Orada 5:59 pm

  Guzel

 • Ferhat
  Ocak 6, 2020 Orada 6:22 pm

  Yapanın emeğine sağlık

 • Enes
  Ocak 6, 2020 Orada 6:22 pm

  Emeginize saglık

  • Büyük Araç
   Ocak 27, 2020 Orada 2:10 am

   Teşekkürler

 • Erhan
  Ocak 6, 2020 Orada 7:52 pm

  Güzell

 • Mesut
  Ocak 7, 2020 Orada 5:32 pm

  Gerçekten yazınız mükemmel ötesi ve çok başarılı olmuş bana çok yardımcı oldu teşekkürler.

 • Büyük Araç
  Ocak 27, 2020 Orada 2:10 am

  Teşekkür ederiz.

Bir yorum yap